trade@nordis.com.pl, office@nordis.com.pl tel. 68 324 26 91
Lody Warzywa i owoce Dania gotowe Linia Kids

Dla dziennikarzy

07 paź 2013

Nordis otwiera nową chłodnię w Opolu

Nowoczesna chłodnia o powierzchni 700 m2, która będzie obsługiwać rynek opolski i śląski, to energooszczędny obiekt zbudowany wg koncepcji firmy Nordis. Budynek uwzględnia specyfikę polskiego rynku dystrybucji produktów mrożonych, m.in. pozwala utrzymywać kilka temperatur, odpowiednich dla różnych grup produktów.

więcej
11 wrz 2013

Nowe opakowania mrożonek Nordis

Nordis Chłodnie Polskie wprowadza nową szatę graficzną mrożonych warzyw, mieszanek warzywnych i owoców, aby zwiększyć rozpoznawalność swoich produktów. We wrześniu w nowej, niebieskiej kolorystyce zadebiutują popularne jesienią i zimą: włoszczyzna, szpinak, kalafior i truskawki.

więcej
08 sie 2013

Nordis działa już od 45 lat

Zielonogórski Nordis, działający nieprzerwanie od 45 lat, ma dziś status jednego z największych niezależnych producentów lodów i produktów mrożonych w Polsce. Stanowi też niezwykły przykład firmy sprywatyzowanej przez własnych pracowników, która z powodzeniem przeszła okres przemian gospodarczych lat 90., i osiągnęła sukces bez wsparcia kapitału zagranicznego.

więcej
26 cze 2013

Lody Nordis Cadenza w ultranowoczesnym opakowaniu

Zielonogórski Nordis wprowadził na rynek nowość w segmencie premium - lody familijne Nordis Cadenza w cenie poniżej 10 zł. Cztery wyraziste smaki: czekoladowy, śmietankowy, bakaliowy oraz waniliowy z wiśniami są dostępne w ultranowoczesnym opakowaniu o pojemności 900 ml, zaprojektowanym przez jednego z najbardziej znanych designerów w Europie.

więcej
23 maj 2013

Nowy prezes Nordis

Z okazji Dnia Dziecka zielonogórski Nordis, producent i dystrybutor lodów oraz produktów mrożonych, ogłosił konkurs dla najmłodszych organizowany wspólnie z Gazetą Lubuską. Nagrodą główną w konkursie jest m.in. pełnienie funkcji prezesa fabryki lodów Nordis odpowiedzialnego za ocenę jakości i wymyślanie nowych smaków.

więcej
26 kwi 2013

W cztery miesiące Polacy zjadają 70 proc. rocznej produkcji lodów

Polacy jedzą lody praktycznie tylko przez cztery miesiące. W tym czasie zjadają ok. 70 proc. całej rocznej produkcji. Najczęściej jemy tzw. lody impulsowe, ale powoli rośnie sprzedaż lodów familijnych, w dużych opakowaniach. Jesteśmy przyzwyczajeni do starych smaków, najczęściej sięgamy po lody śmietankowe, waniliowe, czekoladowe i truskawkowe – wynika z podsumowania polskiego rynku lodów przygotowanego przez Nordis, producenta lodów i mrożonek.

więcej
17 kwi 2013

Wyjątkowe lodowe smaki Nordis

Zielonogórski Nordis, jeden z największych w Polsce producentów lodów, stara się przełamywać przyzwyczajenia smakowe Polaków i wprowadza na rynek Nordis Miętus, miętowe lody na patyku, oblane czekoladą. Do tego kilka atrakcyjnych lodów wielosmakowych, jak Klaps Zielona Moc, sorbet z wielu soków owocowych, w tym południowoamerykańskiego lulo, trzywarstwowy ColoColo o smaku biszkoptowym, jogurtowym i truskawkowym, a także lody w rożkach bazujące na prawdziwych owocach.

więcej
21 mar 2013

Prezes Nordis podwójnym „Menadżerem Roku 2012”

Tomasz Meller, prezes Grupy Nordis, będącej jednym z liderów produkcji i dystrybucji mrożonek w Polsce, otrzymał podwójny tytuł "Menadżera Roku 2012" regionu lubuskiego. Za najskuteczniejszego menadżera uznała go zarówno kapituła konkursu, jak i mieszkańcy regionu w SMS-owym plebiscycie.

więcej
22 lis 2012

Mięsne pyzy na bilbordach

Rozpoczęła się kampania reklamowa dania „Pyzy z mięsem” prowadzona przez zielonogórski Nordis, jednego z liderów polskiego rynku mrożonek. To najpopularniejsze danie mrożone w polskim menu Nordis oferuje w niezmienionej, tradycyjnej recepturze już od ponad 30 lat.

więcej
22 lis 2012

Pyzy z mięsem najpopularniejszym daniem mrożonym w Polsce

Pyzy z mięsem są znacznie częściej wybierane przez Polaków, niż mrożone kluski, knedle czy nawet pierogi. Ten flagowy polski produkt stanowi w niektórych regionach kraju nawet 50% rynku mrożonych dań.

więcej